Віталій Цопа розповів про управління ризиками в управлінських системах

12 лютого професор кафедри менеджменту та економіки МІМ-Київ, д.т.н., МВА, фахівець з розвитку систем менеджменту підприємств і організацій згідно міжнародних стандартів ISO Віталій Цопа обговорював із керівниками українських компаній та функціональними менеджерами із найрізноманітніших галузей економіки питання управління ризиками в управлінських системах під час майстер-класу в Європейській бізнес асоціації.

У рамках майстер-класу учасники розглянули основні підходи до вдосконалення операційної діяльності підприємств за рахунок розробки та впровадження системного підходу в управлінні ризиками на основі кращих світових практик (міжнародних стандартів ISO, IEC, BS, рекомендацій МОП). За словами спікера кожна система породжує помилки, ми постійно повинні боротися з ними, для того щоб система не дійшла до критичного рівня і не розпалася.

Детальну увагу Віталій Андрійович приділив кейсу про «Синдром Титаніка», який притаманний деяким компаніям, які у своїй діяльності не звертають увагу на невеликі перешкоди і вважають себе «кораблями, що не тонуть».

Наприкінці зустрічі професор запросив присутніх до детального розгляду цього та інших операційних питань управління бізнесом у бізнес-школу МІМ-Київ на нову програму PMD «Операційна досконалість».