Студенти Інституту економіки та менеджменту на XX міжнародній виставці реклами REX-2016

22 вересня 2016 року студенти Інституту економіки та менеджменту в якості виїзного заняття відвідали XX міжнародну виставку реклами REX-2016, яка є наймасштабнішою подією України у сфері реклами і маркетингу. Ініціатором та керівником групи була асистент кафедри маркетингу Мальцева І.В.

Відвідання такого заходу дало можливість ознайомитися з новими технологіями реклами та маркетингу, рекламно-сувенірною продукцією, корпоративною символікою, Digital-технологіями і Digital Marketing.

За результатами виїзного заняття студенти оформлюють звіти та презентують їх. Такий досвід не лише підвищує професійний рівень студента, а й розширює його світогляд, лишає за собою приємні спогади.