Безуглова Тетяна Геннадіївна

Кафедра обліку та загальноекономічних дисциплін

Посада: старший викладач

БІОГРАФІЯ

Безуглова Тетяна Геннадіївна народилася 4 січня 1981 року в селищі Десна Козелецького району Чернігівської області. Українка, громадянка України.

Відомості про освіту

З вересня 1988 року до липня 1998 року навчалась у ЗОШ І-III ступенів № 163 м. Києва, де одержала атестат про повну середню освіту.

У вересні 1998 року вступила до ПТУ №38 та здобула професію бухгалтера. У вересні 1999 року вступила до ПТУ №40, де отримала червоний диплом за професією «Оператор ПК зі знанням бухгалтерського обліку».

У вересні 2000 року вступила до Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» на факультет економіки та менеджменту. Закінчила у 2006 році магістратуру згаданого університету за спеціальністю «Облік і аудит» та отримала диплом із відзнакою.

Досвід роботи

Має 10-річний стаж науково-педагогічної діяльності у ВМУРоЛ «Україна». Працювала на кафедрі обліку і аудиту Університету “Україна” з 2004 р. до 2012 р. Зараз працює в Університеті «Україна» головним фахівцем з педагогічного навантаження відділу ОНП.

Викладає дисципліни

1. Основи наукових досліджень
2. Контроль і ревізія

Сфера наукових інтересів

Облік і аудит господарської діяльності підприємств

Бібліографія праць

1. Навч. посібник для дистанційного навчання / Облік у бюджетних організаціях: О. П. Гаценко, О. В.Стрибуль, Т. Г. Безуглова, Н. С. Усик; наук. ред. Г. І. Купалова; Відкритий міжнародний ун-т розвитку людини “Україна”. – К.: Університет “Україна”, 2006. – 248 с.