Мельник Катерина Володимирівна

 Кафедра фінансів та банківської справи

Посада: доцент

Науковий ступінь: кандидат економічних наук

Досвід роботи: 10 років

Біографія

Народилася 1 квітня 1984 р. у м. Кривий Ріг Дніпропетровської області.

У вересні 1990 року вступила до загальноосвітньої школи №17 м. Кривого Рогу.

У вересні 1997 року вступила до Гуманітарно-технічного ліцею №129 м. Кривий Ріг, який закінчила у 2001 році із золотою медаллю.

Відомості про вищу освіту

У 2001 році вступила на економічний факультет Криворізького технічного університету, який закінчила в 2005 році та отримала диплом бакалавра з фінансів із відзнакою. В липні 2005 року вступила до магістратури того ж факультету за спеціальністю « Фінанси». У 2006 році отримала диплом магістра з фінансів з відзнакою.

Відомості про захист дисертацій

В 2007 році вступила до аспірантури Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана з відривом від виробництва та продовжувала педагогічну діяльність на посаді асистента кафедри фінансів підприємств «КНЕУ ім. В. Гетьмана».

У жовтні 2011 року захистила кандидатську дисертацію на тему «Інвестиційна діяльність підприємств та її фінансове забезпечення» за спеціальністю «Гроші, фінанси і кредит».

Основні етапи трудової діяльності

З 2005 р. по 2006 р. працювала на посадах бухгалтера, економіста та інженера інвестиційного відділу.

У листопаді 2006 року зарахована на роботу в Криворізький економічний інститут на посаду асистента кафедри міжнародної економіки.

У 2007 році працювала в Київському національному економічному університеті ім. В. Гетьмана на посаді асистента кафедри фінансів підприємств.

З 2013 року працює старшим викладачем кафедри корпоративних фінансів і контролінгу ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана»