Кращі студенти

Кращі студенти 2016-2017 н.р.

1. Белаш Оксана Володимирівна – студентка 2 курсу спеціальності «Маркетинг», з 2015 року є Президентом студентського самоврядування. Активна у своїй діяльності, відповідальна та сумлінна студентка.

2. Явіца Ніна Трохимівна навчається в Університеті «Україна» Інституту економіки та менеджменту на 2 курсі за спеціальністю «Маркетинг». Стипендіатка 2016 року. За час навчання Ніна зарекомендувала себе організованою і старанною. Протягом навчального року була кращою студенткою: має річні позначки «відмінно». Протягом навчальних років є старостою групи.

3. Васильченко Раїса Олегівна – студентка 3 курсу спеціальності «Облік і аудит». Раїса – цілеспрямована, активна студентка, яка прагне до вищих здобутків. Шкідливих звичок не має.

4. Вовк Вероніка Миколаївна навчається в Університеті «Україна» Інституту економіки та менеджменту на 2 курсі за спеціальністю «Маркетинг». Стипендіатка 2016 року. Вероніка бере активну участь у волонтерській діяльності університету. Має високі показники успішності. Стримана, небагатослівна, тактовна, доброзичлива.

5. Подолян Анастасія Сергіївна навчається на 3 курсі спеціальності «Маркетинг». Є активною учасницею культурно-масових заходів інституту, допомагає в організації профорієнтаційної роботі. Студентка має високі показники навчання.

6. Співак Христина Олександрівна навчається на 3 курсі спеціальності «Маркетинг». До навчання ставиться сумлінно, має глибокі й міцні знання з усіх дисциплін, усебічно розвинена.

7. Федоренко Ніла Олександрівна навчається на 3 курсі спеціальності «Маркетинг». Комунікабельна, вічлива з товаришами. Користується заслуженим авторитетом і повагою в колективі. Має високі показники успішності.

8. Безелюк Ладелена Олегівна навчається на 4 курсі спеціальності «Маркетинг». Є активною студенткою в науково-практичних заходах, пунктуальна, до старших ставиться шанобливо.

9. Паливода Анна Сергіївна навчається на 4 курсі спеціальності «Маркетинг». Є старостою групи. Доброзичлива, чуйна дівчина. Завжди готова допомогти.

10. Винник Вікторія Віталіївна навчається на 4 курсі спеціальності «Облік і аудит». Активна в навчанні, завжди долучається до культурно-масових заходів.

11. Сосненко Олена Вікторівна навчається на 4 курсі спеціальності «Облік і аудит». Постійно працює над поглибленням своїх знань, бере активну участь у громадському та спортивному житті Університету.

12. Шавро Катерина Вікторівна навчається на 4 курсі спеціальності «Облік і аудит». Вічлива, вихована по відношенню до інших, уникає конфліктних ситуацій.

13. Зеленська Анастасія Миколаївна навчається на 5 курсі спеціальності «Облік і аудит», ОКР «магістр». Комунікабельна, вічлива з товаришами. Користується заслуженим авторитетом і повагою в колективі. Напружена та постійна праця над собою сформувала її як цілеспрямовану особистість.

14. Неправда Наталія Юріївна навчається на 5 курсі спеціальності «Облік і аудит», ОКР «магістр». Доброзичлива, завжди уважна до оточуючих. Користується повагою та авторитетом серед своїх одногрупників та друзів, вміє ставити мету і досягати її послідовними і логічними діями, має яскраво виражені лідерські якості. Староста групи.

15. Омельченко Вікторія Миколаївна навчається на 5 курсі спеціальності «Облік і аудит», ОКР «магістр». Cамостійна, у спілкуванні відкрита, порядна та товариська. Має товаришів у групі, до справи групи не байдужа. Ставлення до товаришів добре. Завжди готова надати їм допомогу. Реакція на критику товаришів і старших адекватна і завжди робить позитиві висновки.

16. Придибайло Марина Анатоліївна навчається на 5 курсі спеціальності «Фінанси і кредит», ОКР «магістр». За цей час зарекомендувала себе як дисциплінована студентка, переважна більшість оцінок «відмінно» у навчанні протягом навчальних років, ініціативний учасник загальноуніверситетських заходів, творча людина. Вона також бере участь у науковій діяльності, постійний учасник всеукраїнських та студентських конференцій, має відмінні показники відвідування занять.