ІІ семестр 2021-2022 н.р.

Рейтиговий список здобувачів освіти за ІІ семестр 2021-2022 н.р. Інституту економіки та менеджменту

Рейтингова позиція Найменування групи ПІБ здобувача освіти Рейтинговий бал
1 ЗФН-21-1м Волощук Сніжана Миколаївна 93,22
2 ЗОО-21-1м Бакаленко Діана Абдель-Салам 92,80
3 ЗМН-19-1 Матерьова Вікторія Юріївна 92,00
4 МН-21-1м Липовенко Артем Русланович 90,56
5 МН-18-1 Бойко Олександр Ігорович 89,50
6 ЗМН-21-2м Литвин Ганна Володимирівна 89,30
7 ЗМН-19-1 Коваленко Олена Василівна 89,11
8 ЗМН-19-1 Шелетицька Наталія Василівна 88,89
9 МН-19-1 Кучеренко Артем Олександрович 88,50
10 ЗФН-20-1 Кокошко Альона Юріївна 88,33
11 ЗПУ-18-1 Горецька Світлана Володимирівна 88,00
12 ЗМН-20-1 Ромашко Денис Володимирович 87,57
13 ОО-18-1 Загорулько Костянтин Вікторович 87,33
14 ЗМН-21-2м Музиченко Влада Владиславівна 86,90
15 МН-21-1м Маляр Дмитро Владленович 86,44
16 ЗПУ-21-2м Заболотна Валентина Анатоліївна 86,00
17 МК-19-1 Примаченко Андрій Сергійович 85,83
18 ПУ-19-1 Андрущенко Роман Петрович 85,64
19 ЗОО-18-1 Яковенко Катерина Олександрівна 85,50
20 ЗФН-19-1 Ярема Аліна Володимирівна 85,50
21 ЗПУ-21-2м Орленко Олеся Олександрівна 85,43
22 ЗМН-21-2м Шиманська Каріна Олександрівна 85,20
23 МК-18-1 Розанов Олександр Сергійович 85,00
24 ПД-21-1мб Позднякова Юлія Ігорівна 85,00
25 МН-19-1 Артеменко Богдан Ігорович 84,63
26 МН-19-1 Крутік Нікіта Святославович 84,50
27 ФН-18-1 Грушовий Андрій Юрійович 84,50
28 МН-20-1 Марущак Ірина Олександрівна 84,43
29 ЗПУ-21-2м Мотренко Ірина Олександрівна 84,29
30 ПД-20-1мб Соколов Данило Володимирович 84,14
31 ЗМН-21-1 Місько Тамара Володимирівна 84,11
32 ЗПУ-18-1 Рогова Маргарита Вікторівна 84,00
33 МН-20-1 Панасюк Діана Русланівна 84,00
34 ЗМН-19-1 Іваненко Варвара Олексіївна 83,78
35 ФН-20-1 Халілов Володимир Михайлович 83,71
36 ЗОО-21-1 Литвин Наталія Вікторівна 83,50
37 ПД-21-1мб Хом’як Вікторія Миколаївна 83,25
38 ЗПД-21-1мб Ільєтенко Яна Русланівна 83,13
39 МН-20-1 Герасимов Дмитро Ігорович 82,86
40 ФН-19-1 Нанеску Роман Романович 82,86
41 ОО-19-1 Муравйова Катерина Іванівна 82,75
42 МК-21-1м Перов Вячеслав Олексійович 82,63
43 ФН-21-1м Пилипенко Олександр Сергійович 82,56
44 ЗПУ-18-1 Савченко Юлія Петрівна 82,40
45 ФН-19-1 Боєва Діана Дмитрівна 82,29
46 МК-18-1 Літті Карина Аріана 82,14
47 ЗФН-21-1 Нежиборець Ангеліна Сергіївна 82,13
48 ЗОО-21-1м Коромислова Тетяна Вікторівна 82,10
49 ЗМН-20-1 Бабенко Роман Володимирович 82,00
50 ЗМН-21-2м Сологуб Інна Василівна 82,00
51 ФН-19-1 Войнов Анатолій Сергійович 81,86
52 ФН-19-1 Інан Ібрахім 81,86
53 ЗПУ-21-1м(03) Стеценко Юлія Михайлівна 81,73
54 ЗМН-19-1(03) Гаман Олександр Андрійович 81,64
55 ЗПУ-21-1м(03) Яценко Світлана Віталіївна 81,55
56 ЗОО-21-1м Желева Олена Вікторівна 81,50
57 ЗОО-21-1м Зюзько Катерина Володимирівна 81,50
58 ЗОО-21-1м Соловюк Анастасія Володимирівна 81,50
59 ЗПУ-21-1м(03) Міллер Арина Юріївна 81,36
60 ЗМН-21-1м (03) Кітіченко Олена Анатоліївна 81,30
61 ЗМН-20-1 Копецька Марія Олександрівна 81,29
62 МК-19-1 Дишлюк Денис Костянтинович 81,17
63 ФН-19-1 Войнов Андрій Сергійович 81,14
64 ФН-19-1 Колдаєв Данило Сергійович 81,14
65 ЗМН-19-1 Портянко Христина Олексіївна 81,00
66 МН-20-1 Басович Артем Геннадіійович 80,71
67 ЗФН-21-1м Булка Юлія Юріївна 80,56
68 ЗМН-21-2м Ізюк Альона Валентинівна 80,50
69 ЗОО-18-1 Крикун Альона Василівна 80,50
70 ЗМК-19-1 Шабуніна Ольга Вікторівна 80,33
71 ЗМН-20-1 Гаджиєв Нагід Магаммадов огли 80,29
72 ЗМН-21-1м (03) Овдієнко Тарас Володимирович 80,20
73 ЗМН-20-1 Штепа Володимир Володимирович 80,14
74 МК-19-1 Скрипнік Олег Володимирович 80,08
75 ЗМК-18-1 Гаврюшенко Владислав Володимирович 80,00
76 ЗОО-19-1(03) Шевченко Анжела Федорівна 80,00
77 ЗПУ-18-1 Шульга Анастасія Сергіївна 80,00
78 ЗФН-19-1 Шабалтун Мирослава Миколаївна 80,00
79 МК-18-1 Сусід Катерина Андріївна 80,00
80 ОО-18-1 Кот Дмитро Сергійович 80,00
81 ФН-18-1 Снісаренко Олександр Сергійович 80,00
82 ЗМК-19-1 Тихоненко Яна Михайлівна 79,89
83 ЗОО-19-1(03) Брехт Людмила Володимирівна 79,86
84 ЗПУ-21-1м(03) Ландар Катерина Василівна 79,82
85 ЗПУ-21-1 Соловюк Надія Леонідівна 79,78
86 ЗМН-20-1 Лемешек Катерина Ігорівна 79,71
87 ЗОО-19-1(03) Рудник Лілія Андріївна 79,71
88 ЗФН-18-1 Калевич Анастасія Юріївна 79,67
89 ЗОО-19-1 Козаченко Євгеній Олександрович 79,63
90 МН-20-1 Ткаченко Максим Андрійович 79,43
91 ЗМК-21-1 Могила Валерія Вадимівна 79,38
92 ФН-21-1м Синєшев Кирило Ігорович 79,33
93 МН-20-1 Стоянова Юлія Юріївна 79,29
94 МН-18-1 Сидоренко Володимир Миколайович 79,25
95 ЗМК-20-1 Макарова Оксана Вікторівна 79,09
96 ЗМК-19-1 Кривенко Ірина Миколаївна 79,00
97 ЗПУ-18-1 Потапчук Денис Валентинович 79,00
98 ОО-18-1 Ахметов Олексій Юрійович 79,00
99 ЗМН-21-1 Тищенко Антоніна Вікторівна 78,89
100 МК-18-1 Жуков Світослав Павлович 78,88
101 ЗМН-19-1 Березовський Віталій Валерійович 78,78
102 МК-18-1 Новоселець Данило Миколайович 78,75
103 ЗМН-18-1 Животенюк Андрій Віталійович 78,67
104 ЗФН-18-1 Міщук Юлія Віталіївна 78,67
105 ЗПУ-20-1 Грінцевич Ілля Ігорович 78,63
106 ОО-19-1 Лазар Девід Васенхараджанович 78,63
107 МК-19-1 Орішко Марія Володимирівна 78,58
108 ЗМК-20-1 Мордвінов Андрій 78,36
109 ФН-21-1м Наришкін Валерій Вячеславович 78,33
110 ЗМН-21-2м Міщенко Карина Олегівна 78,30
111 ЗФН-20-1 Козакевич Людмила Миколаївна 78,22
112 ЗМН-18-1 Батюк Анна Олегівна 78,17
113 ЗМН-20-1 Терещенко Світлана Сергіївна 78,14
114 ЗМК-20-1(03) Ленченко Владислав Михайлович 78,13
115 ЗМН-21-2м Бернацький Вячеслав Миколайович 78,10
116 ЗМН-18-1 Маков Олег Євгенович 78,00
117 ЗМН-21-2м Єрьоміна Людмила Григорівна 78,00
118 ЗМН-21-2м Савран Тетяна Вадимівна 77,90
119 МК-21-1м Богдан Михайло Олександрович 77,88
120 МН-20-1 Довгий Микола Миколайович 77,86
121 ЗФН-18-1 Лата Артем Вячеславович 77,83
122 МК-19-1 Чумак Марія Юріївна 77,83
123 ЗОО-18-1 Сасюк Ярослава Сергіївна 77,75
124 МН-18-1 П’ята Вадим Миколайович 77,75
125 ЗМН-21-2м Клименко Анастасія Сергіївна 77,70
126 ЗОО-21-1 Кукуруза Володимир Володимирович 77,63
127 ЗМН-21-1м (03) Шарак Костянтин Васильович 77,60
128 ЗМН-20-1 Карпинський Дмитро Миколайлович 77,57
129 ЗМН-19-1 Скрипа Володимир Васильович 77,56
130 ЗМН-21-1 Калініна Анастасія Олександрівна 77,56
131 ФН-21-1 Мартинюк Ілля Андрійович 77,56
132 ЗФН-21-1 Сучков Даніель Олексійович 77,50
133 ЗМН-21-1 Дем’яненко Яна Анатоліївна 77,44
134 ЗМН-20-1 Гайчук Аліна Дмитрівна 77,43
135 ЗОО-19-1 Кінищук Петро Дмитрович 77,38
136 ЗОО-19-1 Колісник Юрій Іванович 77,38
137 ЗМН-18-1 Лінійчук Павло Анатолійович 77,33
138 ЗПУ-21-1 Петров Богдан Денисович 77,33
139 МК-21-1 Аверко Максим Анатолійович 77,30
140 ЗФН-21-1м Грибан Агнеса Володимирівна 77,22
141 ЗМН-18-1 Рєпіна Альона Володимирівна 77,17
142 ЗОО-20-1 Герба Світлана Валеріївна 77,11
143 ЗОО-19-1 Бірюк Ганна Леонідівна 77,00
144 ЗПУ-18-1 Чумаслов Володимир Іванович 77,00
145 ЗФН-18-1 Коваленко Наталія Миколаївна 77,00
146 ОО-21-1 Погребняк Аліна Віталіївна 77,00
147 ЗМК-19-1 Василенко Карина Олександрівна 76,89
148 ЗПУ-21-2м Ісаєв Сергій Володимирович 76,86
149 ЗМН-18-1 Дубовий Богдан Петрович 76,83
150 ЗМН-18-1 Мойсієнко Сергій Олександрович 76,83
151 МК-20-1 Мариношенко Дмитро Юрійович 76,73
152 МН-21-1 Федоренко Олександр Володимирович 76,70
153 ФН-21-1м Стрижеус Іван Сергійович 76,67
154 ЗМН-21-2м Андарал Андрій Петрович 76,60
155 ЗМК-19-1 Золотаренко Анастасія Костянтинівна 76,56
156 ЗОО-20-1 Могила Алеся Сергіївна 76,56
157 ЗФН-19-1 Коваленко Анатолій Іванович 76,50
158 ЗОО-20-1 Стойка Олександр Васильович 76,44
159 ЗПУ-18-1 Білановський Юрій Олександрович 76,40
160 ЗПУ-18-1 Люлєєв Михайло Володимирович 76,40
161 ЗФН-21-1 Дурейко Олег Ігорович 76,38
162 ЗМН-19-1 Каращенко Олександр Олександрович 76,33
163 ЗМК-20-1 Чаплигін Артем Олександрович 76,27
164 ЗМН-21-1 Перехрестенко Наталія Андріївна 76,11
165 ЗМК-20-1 Осіпова Марія Олександрівна 76,00
166 ЗПУ-18-1 Євстаф`єв Євген Володимирович 76,00
167 ЗПУ-21-2м Чорний Віталій Васильович 76,00
168 ЗФН-18-1 Кот Наталія Миколаївна 76,00
169 МК-18-1 Мороз Іван Володимирович 76,00
170 ЗМН-21-2м Курязов Шохзодбек 75,90
171 ЗФН-18-1 Демидюк Тетяна Василівна 75,83
172 ЗМН-21-2м Данькевич Аліна Григорівна 75,80
173 ЗМК-20-1 Булава Марія Олександрівна 75,73
174 ЗМН-18-1 Марченко Крістіна Володимирівна 75,67
175 ЗМН-21-1 Григоревська Світлана Миколаївна 75,67
176 ЗМК-18-1 Шевчук Вікторія Олександрівна 75,50
177 ЗФН-18-1 Авдєєнко (Фенько) Анна Василівна 75,50
178 МК-21-1 Ковтяга Анастасія Анатоліївна 75,50
179 МН-20-1 Фещенко Анастасія Сергіївна 75,43
180 ЗОО-19-1 Лободюк Анатолій Давидович 75,38
181 ЗМН-18-1 Донченко Микола Миколайович 75,33
182 ЗМК-19-1 Давидчук Анастасія Станіславівна 75,22
183 ЗМН-18-1 Хан Ільзар Джавадович 75,17
184 ЗФН-19-1 Олійник Микола Петрович 75,00
185 ЗМН-19-1(03) Максимук Ірина Олександрівна 74,91
186 ФН-20-1 Перелигіна Ксенія Романівна 74,78
187 МК-18-1 Яворський Михайло Сергійович 74,75
188 ПД-20-1мб Білоус Андрій Анатолійович 74,71
189 ЗФН-20-1 Говорун Арсеній Вікторович 74,67
190 ЗОО-19-1 Рибачук Любов Вячеславівна 74,63
191 ЗМК-19-1 Григорчук Андрій Євгенович 74,33
192 ЗФН-19-1 Смоленська Анастасія Вадимівна 74,25
193 ПД-21-1мб Сюрін Дмитро Сергійович 74,00
194 ЗМК-18-1 Бацук Вікторія Максимівна 73,63
195 ЗФН-20-1 Петренко  Ангеліна Володимирівна 73,33
196 МК-18-1 Коломієць Анастасія Юріївна 71,29
197 ЗМК-19-1 Булава Тарас Олександрович 70,67
198 ОО-20-1 Ковтун Олександр Сергійович 67,89
199 ЗМН-21-1(03) Бранець Валерій Валентинович 63,00
200 ЗМН-19-1 Мотовічова Юлія Анатоліївна 61,11
201 ЗМК-20-1(03) Пономаренко Анастасія Ігорівна 58,75
202 ЗМН-18-1 Білоконь Дмитро Юрійович 56,33
203 ЗМН-21-1(03) Пальченко Тетяна Миколаївна 56,27
204 ЗПД-21-1мб Геєнко Валерія Олександрівна 52,88
205 ЗМН-20-1 Кадун Анна Євгенівна 51,71
206 МН-18-1 Бахтін Антон Вадимович 46,13
207 МН-18-1 Литвиненко Леонід Вадимович 44,13
208 МН-18-1 Сірий Андрій Володимирович 37,63
209 ПД-20-1мб Різник Богдан Романович 30,43
210 ПД-20-1мб Малетич Руслан Андрійович 30,14
211 ЗОО-21-1 Хірний Дмитро Сергійович 28,00
212 ЗОО-20-1 Лавренюк Богдан Олегович 26,22
213 ЗМН-18-1 Азіз Мудафар Ахмет Азіз 25,33
214 ЗМН-20-1 Степанова Надія Євгеніівна 25,29
215 МК-20-1 Мазур Нікіта Ігорович 24,64
216 ЗМН-19-1 Ламзюк Владислав Володимирович 21,89
217 ЗМК-19-1 Правук Олена Миколаївна 0,00
218 ЗОО-19-1 Бориско Наталія Миколаївна 0,00
219 ЗПУ-21-1м(03) Банковська Наталія Володимирівна 0,00
220 ЗПУ-21-2м Іонов Максим Миколайович 0,00
221 ЗФН-20-1 Стороженко Роман Вікторович 0,00

Рейтиговий список здобувачів освіти за ІІ семестр 2021-2022 н.р. Фахового коледжу “Освіта”

Рейтингова позиція Найменування групи ПІБ здобувача освіти Рейтинговий бал
1 МК-19-1мс Семенова Дар’я Вадимівна 93,00
2 МК-20-1фмб Попович Юлія Юріївна 87,33
3 ОО-20-1фмб Сорузька Наталія Михайлівна 86,40
4 МК-20-1фмб Горбенко Даріна Вікторівна 84,67
5 ОО-20.3-1фмб Крадьонова Вікторія Денисівна 84,50
6 ОО-20.3-1фмб Сухенко Діана Миколаївна 83,75
7 ЗОО-20.3-1фмб Горай (Морозова) Катерина Миколаївна 82,78
8 ЗОО-20.3-1фмб Рязанець Світлана Олександрівна 82,56
9 ЗОО-20.3-1фмб Верголяс Наталія Миколаївна 81,78
10 МК-19-1мс Цимбалюк Ангеліна Русланівна 81,45
11 ЗОО-21-1фмб Манзюк Оксана Василівна 81,00
12 ОО-20-1фмб Виборнова Анастасія Денисівна 81,00
13 ЗМК-19-1мс Бакун Яна Володимирівна 80,75
14 ЗМК-20.3-1фмб Мартиненко Ірина Михайлівна 78,42
15 МК-20-1фмб Вангородський Олександр Олександрович 78,33
16 ЗОО-21-1фмб Сакун Руслана Володимирівна 78,00
17 ЗМК-20.3-1фмб Тишко Євгеній Анатолійович 77,83
18 ОО-19-1мс Мішуліна Діана Віталіївна 77,63
19 МК-20-1фмб Савінов Ілля Дмитрович 77,44
20 ОО-20-1фмб Антонов Костянтин Михайлович 77,30
21 ЗМК-21-1фмб Вітенко Олександр Євгенійович 77,25
22 ЗМК-19-1мс Прилуцька Катерина Андріївна 77,17
23 ЗОО-21-1фмб Сурова Наталія Миколаївна 77,13
24 МК-20-1фмб Гомола Сергій Олександрович 77,11
25 ЗМК-21-1фмб Зайцев Артур Олегович 77,00
26 МК-20-1фмб Григоров Кирило Юрійович 77,00
27 ОО-19-1мс Ільченко Максим Вікторович 77,00
28 ЗОО-20.3-1фмб Загребельна Марія Вадимівна 76,67
29 ЗОО-20.3-1фмб Алєксєєва Аліна  Олександрівна 76,44
30 МК-20-1фмб Дем’яненко Марина Володимирівна 76,22
31 ЗМК-21-1фмб Попович Валерія Максимівна 76,13
32 МК-20-1фмб Троценко Назар Валерійович 76,11
33 ЗМК-20.3-1фмб Турик Ольга Сергіївна 76,00
34 ЗОО-20.3-1фмб Самченко Людмила Миколаївна 75,78
35 МК-20.3-1фмб Москаленко Роман Русланович 75,45
36 МК-20-1фмб Шевчук Богдан Андрійович 75,44
37 МК-20-1фмб Яковенко Анна Олександрівна 75,22
38 МК-20-1фмб Луценко Артем Олександрович 75,00
39 МК-20-1фмб Самелюк Валерія Олександрівна 74,89
40 ЗОО-20.3-1фмб Маграві Сара 74,22
41 МК-20-1фмб Кисіль Валерій Сергійович 74,00
42 МК-20.3-1фмб Кур’ян Роман Григорович 73,82
43 ЗОО-20.3-1фмб Родіна Дарина Олександрівна 73,56
44 ЗОО-20.3-1фмб Крікенталь Дмитрій Васильович 73,22
45 ЗОО-20.3-1фмб Фаріон Роман Леонідович 72,78
46 МК-20-1фмб Шаріпов Абдулвосіт Шавкатжонович 72,67
47 ЗОО-20.3-1фмб Буйденко Аліна Ігорівна 72,56
48 ЗОО-21-1фмб Колесник Тамара Василівна 72,38
49 ЗОО-20.3-1фмб Радчук Кирило Валерійович 71,78
50 ЗОО-20.3-1фмб Ященко Олег Миколайович 71,67
51 ЗОО-20.3-1фмб Радчик Володимир Валентинович 69,67
52 МК-20-1фмб Ленда Денис Юрійович 69,67
53 ЗМК-21-1фмб(03) Поснов Дмитро Ігорович 64,00
54 ЗМК-20.3-1фмб Дудчук Олександра Юріївна 60,25
55 ЗМК-20.3-1фмб Ульяненко Роман Володимирович 60,17
56 ЗМК-20.3-1фмб Щепків Любов Петрівна 59,25
57 ЗМК-20.3-1фмб Комісарова Вікторія Станіславівна 54,92
58 ЗОО-20.3-1фмб Коломієць Павло В’ячеславович 47,44
59 ЗОО-20.3-1фмб Філінович Ірина Василівна 46,44
60 ОО-20.3-1фмб Гоготова Мелана Віталіївна 42,50
61 ЗМК-20.3-1фмб Долгов Роман Сергійович 41,58
62 ЗОО-20.3-1фмб Климович Любов Володимирівна 33,44
63 ЗОО-20.3-1фмб Прокопчук Анастасія Борисівна 25,11
64 МК-20-1фмб Цуркан Анастасія Валеріївна 16,44
65 МК-20-1фмб Качай Владислав Сергійович 0,00