Активовано співпрацю з Вишнівським академічним ліцеєм №1

 

Останній день квітня став по-справжньому особливим у профорієнтаційній роботі Інституту економіки та менеджменту — на запрошення та за ініціативи Вишнівського академічного ліцею №1 ми завітали з виїзним Днем гостинності до учнівської молоді закладу!

Профорієнтаційна бригада ІЕМ на чолі з доценткою кафедри управління та адміністрування Іриною КУТЛІНОЮ були вражені щирим прийомом, відкритістю та активністю дев’ятикласників! Спілкувались просто і відверто — про вибір професії, про майбутнє України і роль молодих талантів у ньому, про розвиток і кар’єрні можливості, що надає Університет «Україна». Без «краваток», але з повною віддачею!

Студентка ІЕМ Юлія Попович надихнула ліцеїстів власною академічною історією — від коледжу до університету, від навчання до роботи над собою і перших професійних успіхів.

А молодь – не просто слухала, але й активно ділилася думками, дискутувала, ставала асистентами приготовлених гостями інтерактивів та залюбки занурювалась у завдання маркетингового майстер-класу.

Незвична тема «Маніпуляції виробників та їх вплив на поведінку споживача», або як молодим людям захищати себе від «харчових пасток» поєднала всіх присутніх. Було й пізнавально, і весело, і по-дорослому серйозно.

Щира подяка керівництву ліцею — директору Володимиру ПЛАХОТНЮКУ, заступниці Валентині КЛИМАНСЬКІЙ та неймовірній організаторці, вчительці хімії, керівниці професійної спільноти учителів біології та хімії Вишневої МТГ Ользі СТАСЮК за теплий прийом та гостинність.

     Пишаємося тим, що саме 30 квітня 2025 року за результатами зустрічі було підписано Договір про співпрацю між Університетом «Україна» та Вишнівським академічним ліцеєм №1.

Впевнені: лише разом — школа й університет — можемо допомогти молоді знайти свій шлях, розкрити потенціал і долучитися до відновлення й розвитку України!