Бізнес в період непередбачуваних обставин

Творча співпраця з представниками бізнесу є одним з пріоритетних напрямів діяльності Університету «Україна», що дозволяє закладу вищої освіти враховувати вимоги ринку праці при підготовці фахівців в сучасних умовах. Керівники та провідні спеціалісти підприємств різних галузей і сфер постійно проводять в Університеті заходи, спрямовані на практичну підготовку здобувачів вищої освіти.

Одним з таких заходів є  лекція співвласника компанії ТОВ “А ПРОДЖЕКТ”, доктора філософії в галузі економіки Козакова Віктора на тему «Бізнес в період непередбачуваних обставин» для студентів Інституту економіки та менеджменту, яка відбулась 8 квітня 2022 року в режимі онлайн.

Основні цілі лекції полягали в наступному:

• Отримання студентами знань щодо прогнозування та оцінка ведення бізнесу в непередбачуваних обставинах
  • Набуття студентами навичок дослідження факторів зовнішнього та внутрішнього середовищ підприємств різних галузей
  • Виявлення ризиків щодо можливості ведення бізнесу на території України в умовах російської агресії
  • Нові послуги і нові можливості для розвитку бізнесу в повоєнний період

В ході лекції розглядались не тільки такі теоретичні аспекти, як аналіз етапів розвитку ринку та фактори впливу зовнішнього та внутрішнього середовищ на підприємства, але й були запропоновані практичні кейси «Бізнес в умовах бойових дій на території України» на конкретних прикладах молокозаводу в місті Харків, підприємства з ремонту приміщень та агентства нерухомості в місті Київ, підприємство з розробки та продажу он – лайн курсів щодо просування продуктів та сервісів в мережі інтернет, аптечних мереж з філіями по всій території України.

На лекції були присутні студенти і викладачі як Інституту економіки та менеджменту так і Міжнародного Європейського Університету, з яким Університет «Україна» співпрацює в рамках договору про мобільність студентів. Лекція була цікавою для студентів і викликала жваве обговорення.

Підприємство ТОВ “А ПРОДЖЕКТ” протягом декількох років є партнером Інституту економіки та менеджменту. Козаков Віктор, як співвласник цього підприємства неодноразово проводив зустрічі з викладачами та студентами Інституту.

Щиро дякуємо Козакову Віктору за змістовне заняття і бажання передавати студентській молоді досвід практичної роботи.