День Гостинності в Інститут економіки та менеджменту Університету «Україна»

5 квітня 2023 р. – натхненний настрій! Спитаєте – чому? А тому що на День Гостинності в Інститут економіки та менеджменту Університету «Україна» приїхали майбутні абітурієнти – старшокласники КЗЗСО «Ліцей Петропавлівський»!
Три години пролетіли як мить! Презентація Університету, особливості Вступної кампанії 2023, цікаві виступи директора Інституту економіки та менеджменту Світлани НЕСТЕРЕНКО та директора Фахового коледжу «Освіта» Світлани СМОЛЯНОВОЇ, майстер-класи: «Маніпуляції виробників: погляд споживача», «Розумний дім».
Завершенням зустрічі з майбутніми абітурієнтами було – BE-TO-BE, подяки і спілкування, спілкування, спілкування… Школярі запросили нас до себе в ліцей для продовження майстер-класів щодо споживчих знань, тренінгів з лідерства і не тільки…
Щиро дякуємо нашим гостям – учням 11-х класів за відвідини Університету!
Дякуємо адміністрації ліцею Людмилі Шевчук та Юлії Майданович за надану можливість спілкування з учнівською молоддю в такий нелегкий час! Дякуємо керівництву Управління освіти, культури, молоді та спорту Борщагівської сільської ради Бучанського району Київської області Ларисі Лахтадир, Галині Калабуліній, Анатолію Драчуку за організацію екскурсії учнів в Університет!