День у “Ідеалі”: профорієнтація, діалоги та мотивація

16 квітня відбулася найдовгоочікуваніша зустріч в циклі квітневих виїзних профорієнтаційних заходів ІЕМ – ми нарешті познайомилися з учнями 11-х класів Вишнівського ліцею «ІДЕАЛ» Бучанського району Київської області.

Доцентка кафедри управління та адміністрування Ірина КУТЛІНА говорила з майбутніми абітурієнтами про один із найважливіших виборів у житті — вибір СВОЄЇ професії, поділилася інформацією про спеціальності Унівесритету «Україна» та акцентувала увагу на ролі економічної освіти у післявоєнному відновленні України.

Навіть повітряна тривога не завадила продуктивному спілкуванню — у безпечному укритті було проведено інтерактивні конкурси на тему безбар’єрності та шкідливої їжі. Найактивніші отримали приємні сувеніри від університету!

Дякуємо щирим, відкритим і допитливим учням ліцею за теплий прийом!

Висловлюємо особливу подяку директорці Лідії ЖАЙВОРОНОК і заступниці директорки Вікторії КИСЛІЙ за організацію зустрічі, гостинність і професіоналізм. Разом – до розвитку, партнерства й перемоги знань!