
Університет “Україна” продовжує впроваджувати сучасні підходи до управління освітнім процесом та вдосконалювати внутрішню взаємодію.
За ініціативи в.о. проректора з освітньої діяльності, д.е.н., професора Нестеренко Світлани Сергіївни відбулася Діалогова платформа управлінської ефективності щодо оновлених форматів взаємодії.
До обговорення долучилися заступники директорів інститутів та представники управління освітньої діяльності.
У форматі відкритого діалогу учасники закцентували увагу на актуальних питаннях організації освітнього процесу, підвищенні якості управлінських рішень, удосконаленні комунікації між структурними підрозділами та впровадженні гнучких форматів взаємодії.
Окрему увагу приділено практичним кейсам, обміну досвідом та пошуку ефективних інструментів реагування на сучасні виклики в освіті.
За результатами платформи окреслено чіткі подальші кроки діяльності, визначено пріоритети розвитку та узгоджено спільне бачення підвищення ефективності управління у закладі вищої освіти.
Працюємо у командній взаємодії — узгоджено, системно та результативно!
Попереду — нові рішення, продуктивна співпраця та впевнені кроки до якісних змін!
