Дні гостинності в Інституті економіки та менеджменту Університету «Україна» продовжуються

Інститут економіки та менеджменту Університету «Україна» і середню загальноосвітню школу №166 м. Києва пов`язують тісні партнерські зв`язки протягом декількох років. І це не тільки профільні класи з економіки, в яких заняття проводить викладач Інституту Світлана ФУРМАН, але й неодноразове проведення майстер-класів, участь учнів у святкуванні Дня маркетолога…
От і сьогодні, 28 квітня 2023 року, в рамках квітневого Дня відкритих дверей Університету, 42 учні школи завітали на гостини в Інститут! Як зустрічали дорогих гостей? Чи було школярам цікаво? Чи залишились наші гості задоволеними? Про це свідчать фото!
Все розпочалось з екскурсії по території Університету, фотосесій під сакурами, а продовжилось в Центрі маркетингу Інституту, де учні ознайомились зі спеціальностями, які можна отримати в Університеті, взяли активну участь у кейс-конкурсі «Битва проєктів», розробляли та презентували власні цікаві бізнес-проєкти! Команда переможців нагороджена Грамотою директора Інституту Світлани НЕСТЕРЕНКО.
По завершенні конкурсу учні дегустували морозиво «Пломбір» різних виробників і, як справжні експерти, заповнювали дегустаційні листки.
Щиро вдячні нашим гостям за візит до Університету! Щиро вдячні директору школи Світлані ПАНЬКО за надану можливість спілкуватись зі старшокласниками в стінах Університету! Щиро вдячні педагогам, які супроводжували учнів під час цих відвідин!