Дискусійний HUB ІЕМ

В Інституті економіки та менеджменту відбувся перший Дискусійний HUB — простір, де не просто говорять, а реально думають, сперечаються і народжують нові сенси.

З вітальним словом до учасників звернулася директор Інституту економіки та менеджменту, д.е.н., професор Світлана Нестеренко, наголосивши на важливості таких ініціатив і необхідність не зупинятись, а розширювати їхні межі.

До заходу також долучилася запрошений експерт — Слюсарева Людмила Валеріївна, д.е.н., професор КНЕУ ім. В. Гетьмана, яка надихнула учасників на активну та продуктивну роботу.

І далі — максимум динаміки!
ШІ, креативність, емоційний інтелект, майбутнє маркетингу — теми, які не просто звучали, а реально обговорювались!

Жива дискусія після кожного виступу, різні позиції, аргументи, іноді навіть полярні думки — але саме це і створило ту атмосферу, заради якої все і реалізовувалося.

Цей HUB був ініційований учасниками Marketing Club у межах діяльності гуртка — і це відчувалося: енергія, включеність і бажання не просто слухати, а впливати!

Без формальностей.

Без пасивності.

З максимальною взаємодією.

Перший HUB продемонстрував головне — ми готові мислити ширше, глибше і сучасніше! І це лише початок!