Екскурсія студентів спеціальності «Маркетинг» в магазин «Люкс Оптика»

10 лютого 2022 року студенти спеціальності «Маркетинг» Інституту економіки та менеджменту Університету «Україна» в рамках проходження ознайомчої практики відвідали один з магазинів відомої в Україні мережі «Люкс Оптика», який знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Мазепи, 9.

Печерськ, середмістя, історична частина Києва! 11 година дня. Студенти в чудовому настрої очікують біля входу в магазин. Останні настанови викладача перед тим, як зробити крок до нових знань!

Спочатку відвідування магазину планувалось як екскурсія, але сталось диво –  екскурсія переросла в повномасштабне практичне заняття і тривала 1,5 години.

Заняття проводив адміністратор магазину Юхименко Максим, випускник – маркетолог нашого Інституту Він цікаво і детально розповідав студентам про клієнтоорієнтовану політику мережі «Люкс Оптика», основні здобутки компанії, організацію маркетингових досліджень, формування товарної і цінової політики, основні бренди та постачальників оптичних виробів, принципи розміщення товарів в торговельному залі, програму лояльності мережі до клієнтів та розкривав секрети успішних продажів.

Максим наголошував на необхідності набуття студентами теоретичних знань як базового підгрунтя для подальшого будування кар`єри фахівця маркетингу, розвитку креативності, уміння проводити аналітику по результатах дослідження, а, головне, розвивати в собі цілісне світосприйняття.

Максим поділився зі студентами спогадами про свої студентські роки, про пошук свого шляху в області маркетингу, про попередні компанії, в яких йому довелося працювати, про свій практичний досвід. І з теплом згадував про свою Alma Mater – Університет «Україна», викладачів, які давали йому знання і які вірили в його успіх.

Студенти були так зацікавлені, що ні в кого не виникало навіть думки гомоніти чи відволікатись! Нам також дозволили подивитись обладнання кабінету стоматолога, хоча, зазвичай, туди сторонніх не пускають.

Запитань до Максима від майбутніх маркетологів було немало: і про вирішення ситуацій з конфліктними покупцями, і про акції в магазинах, і про можливість кар`єрного зростання, і про… Багато, дуже багато запитань поставили Максиму, запитань, які хвилюють і цікавлять майбутніх маркетологів. Ну хто ж краще зможе розповісти їм про секрети успішності в професії як не колишній студент нашого Інституту!!!

Ми щиро вдячні керівництву «Люкс Оптика» за надану нашим студентам можливість відвідати один з найкращих магазинів мережі!

Ми щиро вдячні Максиму Юхименко, адміністратору цього магазину, за прекрасне заняття і той досвід, який він з великим задоволенням передає молоді!

До зустрічі, Максиме, в аудиторіях Університету! Чекаємо на тебе як на викладача, як на наставника молодих студентів, як на нашого колегу!