16 травня в Ліцеї №2 Гостомельської селищної ради Бучанського району відбулася змістовна та динамічна профорієнтаційна зустріч представників Інституту економіки та менеджменту Університету «Україна» з учнями 9-11 класів.
Під керівництвом доцентки кафедри управління та адміністрування ІЕМ Марії САМОФАЛОВОЇ учнівська молодь ознайомилася з перевагами навчання у Фаховому коледжі «Освіта» та в самому Університеті «Україна». У фокусі спілкування – можливості освітньої траєкторії, кар’єрного розвитку, практичної підготовки та особистісного зростання, які надає заклад вищої освіти.
Особливу активність учасники заходу проявили під час навчально-ігрового інтерактиву «Економічні шаради», який сприяв не лише розвитку логічного мислення та командної взаємодії, а й пробудив у старшокласників щирий інтерес до економічної науки та управлінської діяльності.
Атмосфера захоплення, зацікавленості й натхнення зробила цей день справжнім святом для учнів, педагогів і гостей. Підсумком плідної співпраці стало підписання договору про партнерство між Університетом «Україна» та Ліцеєм №2 смт Гостомель.
Висловлюємо щиру подяку директорці закладу Тамарі САБЛУК та заступниці з виховної роботи Ользі КИСЛЯК за гостинність, високий рівень організації та готовність до співпраці в освітньо-просвітницькому напрямі.

