ІЕМ ОГОЛОШУЄ ЛИСТОПАД МІСЯЦЕМ ПРОСВІТНИЦТВА З ПИТАНЬ ІНКЛЮЗІЇ!

 

Саме так: науково-популярно, корисно та суспільно важливо колектив ІЕМ вирішив провести підготовку до ХХIV Міжнародної науково-практичної конференції «Інклюзивне освітнє середовище: проблеми, перспективи та кращі практики».

Цьогоріч ми на власному прикладі вирішили довести, що БАР’ЄРІВ НА ШЛЯХУ ДО ЗНАНЬ, ФІНАНСОВОЇ ГРАМОТНОСТІ ТА ЕКОНОМІЧНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ – НЕ МАЄ ІСНУВАТИ!

Протягом чотирьох тижнів листопада команда ІЕМ організовує та проводить серію заходів для учнівської та студентської молоді з метою підвищення обізнаності юного покоління з питань економічної інклюзії. У програмі передбачені освітні та творчі івенти, інтерактиви та воркшопи, виїзні зустрічі до освітніх закладів-партнерів та відкриті онлайн-лекції із залученими експертами.

Ми знаємо як, і точно готові зробити свій
внесок у формування прогресивного, свідомого та інклюзивного українського суспільства! Доєднуйтеся і ви!