Працювати з однодумцями, надійними партнерами, розробляти і впроваджувати спільні проєкти – що може бути краще за це, а тим більше, якщо ці проєкти спрямовані на покращення умов навчання дітей з інвалідністю!
Важливий захід відбувся в школі №50 Святошинського району м. Київ – семінар-практикум “Індивідуальний навчальний план: поради щодо складання та реалії”, на якому були присутні заступники директорів всіх шкіл району.
На запрошення управління освіти Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації та директора школи №50 участь в роботі семінару взяли представники Інституту економіки та менеджменту Університету «Україна»: відповідальна за профорієнтаційну роботу Інституту Кутліна І.Ю. і доцент кафедри управління та адміністрування Колосок С.В. В рамках семінару поділились з учасниками досвідом співпраці Університету «Україна» з закладами загальної середньої освіти, напрацюваннями Університету щодо інклюзивної освіти, внесли пропозиції з розробки спільних зі школами проєктів.
Щиро вдячні організаторам семінару за запрошення і надану можливість поспілкуватись в колі педагогів з питань інклюзії! Особлива вдячність Масло Ларисі Володимирівні, головному спеціалісту відділу з питань загальної середньої освіти Святошинського району, Підгора Марині Анатоліївні, директору школи №50, за гостинність і плідну співпрацю! Разом ми можемо зробити багато дуже корисних і дуже важливих справ для дітей з інвалідністю, для їхньої соціалізації, для того, щоб вони почувалися впевнено і комфортно в нашому суспільстві!







