IV Міжнародний фестиваль української культури «Ucrania FEST»

8 вересня 2018 року

Уже вирушили в Іспанію на український фестиваль у Барселоні… Дякуємо ГО «Україна Світ» і особисто Kendzera Alla!

9 вересня 2018 року

Ми проїхали Угорщину та Австрію. Чудові краєвиди. Зупинились в Італії, м. Верона…

11 вересня 2018 року

Такі краєвиди супроводжували нас по дорогах Італії, Франції… Рухаємось на Іспанію!

Іспанія, курорт Мальгрет де Мар. Готуюсь до концертів у рамках IV Міжнародного фестивалю української культури «Ucrania FEST», Барселона!

12 вересня 2018 року

Барселона! Скільки б разів там не була – захопленню немає меж!

Заключний день IV Міжнародного фестивалю «Ucrania FEST» видався насиченим. Розпочався з ходи нашої делегації вулицями Барселони. На площі міста розташувалось ціле українське містечко з кухнею, виставкою майстрів і сценою. З‘їхалися українці з усієі Іспанії, а також США, Естонії, Італії. Тож, була можливість знайомитись, спілкуватись. Гала-концерт тривав шість годин, а завершився танцями! Дякуємо співорганізаторам Olga Dzyuban і Kendzera Alla. До нових зустрічей, «Ucrania FEST»!

У делегацію на IV Міжнародний фестиваль української культури “Ucrania FEST” була запрошена дизайнер Христина Козак, яка створила колекцію костюмів для опери «Наталка Полтавка» Національного Львівського оперного театру. Артисти, громадські діячі делегації стали моделями для дефіле. До показу в Барселоні репетиції відбувались у нашому готелі в Мальгрет де Мар, навіть біля басейну! Показ колекції у Гала-концерті на площі Барселони пройшов успішно! Дякуємо постановнику дефіле – заслуженому артисту України Юрію Вернигору. Браво, Христино Козак!