З 14 по 20 листопада викладачами ІЕМ було проведено серію захоплюючих просвітницьких уроків для старшокласників навчальних закладів Київщини. Спільно з учнями 9-11 класів Ліцею №9 м.Буча, ЗОШ №1 м.Буча, а також Комунального закладу «Блиставицький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №6 Київської області», доцентка кафедри управління та адміністрування Марія Самофалова та завідувач кафедри Ростислав Дубас обговорили важливі аспекти економічної інклюзії.
Під час уроків учні мали змогу:
-
ознайомитись із поняттям економічної інклюзії та її значенням для розвитку суспільства;
-
дізнатися про інклюзивні економічні стратегії та аспекти безбар’єрного середовища;
-
обговорити важливість рівних можливостей у фінансовій та економічній діяльності.
Це чудова нагода для учнів не лише розширити свій світогляд, а й краще зрозуміти, як інклюзивні економічні практики можуть покращити життя кожного члена суспільства.
Дякуємо всім учасникам за активну участь та зацікавленість у темі! Спільно з вами ми вже будуємо майбутнє, в якому кожен має рівні можливості для розвитку.











