Нещодавно учасники Marketing Club під керівництвом координаторки проєкту Марини СКАЖЕННИК здійснили подорож у світ відчуттів — відвідали Музей у темряві «Третя після опівночі», де кожен мав змогу набути надзвичайного досвіду: відчути, як живуть люди з порушеннями зору, навчитися покладатися на слух, дотик і довіру до гіда .
Це було незабутнє занурення у нову реальність, що змусило кожного переосмислити власні можливості й сприйняття інклюзивності .
Після візиту майбутні маркетологи зібрались на чергову зустріч клубу під гаслом «Очолюючи шлях до інклюзії», щоб поділитися враженнями, обговорити значення брендів у створенні доступного середовища, знайти відповіді на важливі питання:
-
Як маркетинг може бути чутливим до потреб кожного?
-
Якою має бути комунікація, щоб вона була дійсно доступною?
-
Чи можемо ми як майбутні фахівці робити більше — не лише продавати, а змінювати?
Ця подія ще раз нагадала: справжній агент змін — це той, хто не боїться темряви, бо знає, як важливо бути світлом для інших.




