Маркетинг, що бачить більше: роздуми після візиту до Музею у темряві

 

Нещодавно учасники Marketing Club під керівництвом координаторки проєкту Марини СКАЖЕННИК здійснили подорож у світ відчуттів — відвідали Музей у темряві «Третя після опівночі», де кожен мав змогу набути надзвичайного досвіду: відчути, як живуть люди з порушеннями зору, навчитися покладатися на слух, дотик і довіру до гіда .

Це було незабутнє занурення у нову реальність, що змусило кожного переосмислити власні можливості й сприйняття інклюзивності .

Після візиту майбутні маркетологи зібрались на чергову зустріч клубу під гаслом «Очолюючи шлях до інклюзії», щоб поділитися враженнями, обговорити значення брендів у створенні доступного середовища, знайти відповіді на важливі питання:

  • Як маркетинг може бути чутливим до потреб кожного?
  • Якою має бути комунікація, щоб вона була дійсно доступною?
  • Чи можемо ми як майбутні фахівці робити більше — не лише продавати, а змінювати?

Ця подія ще раз нагадала: справжній агент змін — це той, хто не боїться темряви, бо знає, як важливо бути світлом для інших.