Науково-практичний семінар на тему: “Організація управління навчальними закладами в умовах реформування освітньої системи”

23 березня Інститут економіки та менеджменту Університету “Україна” провів науково-практичний семінар на тему: “Організація управління навчальними закладами в умовах реформування освітньої системи”. В семінарі взяли участь 20 директорів загальноосвітніх навчальних закладів Фастівського району, представники Фастівського та Святошинського управлінь освіти, директор столичної гімназії “Грейс”, президент БФ “АІК”, Заступник голови ради підприємців при КМУ, Президент Української асоціації якості та інші поважні гості та учасники заходу.

Після плідної роботи для гостей була проведена екскурсія по університету та надана інформація про всі спеціальності й навчально-виховні підрозділи.