23 жовтня відбулася перша не лише за порядком, але й за стратегічною цінністю Вчена рада ІЕМ, що дозволила затвердити новий склад її учасників, узгодити План роботи на поточний навчальний рік, визначити ключові цілі та пріоритетні завдання діяльності для навчально-виховного підрозділу.
А цілі у нас – як завжди, глобальні та рішучі:
підготовка до проходження акредитації за декількома освітніми програмами;
погодження та імплементація дорожньої карти з підвищення якості освіти через інтеграцію інновацій та тісну співпрацю з бізнесом;
підтримка наукових досліджень та розширення міжнародного співробітництва;
-
розвиток нових проєктів профорієнтаційної роботи та іміджевої діяльності.
Попереду – багато роботи, нових викликів і можливостей, які ми здатні подолати з натхненням та професіоналізмом! Все найцікавіше лише починається…

