19 червня в ІЕМ відбулася приємна й водночас відповідальна подія – звітна онлайн-зустріч аспірантів щодо виконання освітньо-наукової програми доктора філософії за 2024-2025 навчальний рік.
Це були не просто виступи дослідників нового покоління перед керівництвом навчально-виховного підрозділу, а справжній інтелектуальний брейншторм в колі провідних науковців. У межах зустрічі аспіранти ділилися тим, що вже вдалося зробити:
-
проміжні та наскрізні результати досліджень;
-
академічні звершення;
-
участь у наукових подіях;
-
роздуми над складнощами й пошуками рішень.
Особливу підтримку та натхненний вайб учасникам надали виступи людей, які формують науковий дух ІЕМ:
-
директорка Інституту, д.е.н., професорка Світлана НЕСТЕРЕНКО наголосила на важливості наукової культури та забезпеченні якості підготовки дисертацій у межах сертифікованої освітньої програми (умовна акредитація чинна до 28.05.2026);
-
відповідальний за наукову діяльність в ІЕМ, д.е.н., професор Ростислав ДУБАС оцінив динаміку роботи здобувачів і поділився слушними порадами щодо подальших етапів;
-
викладачка й наукова керівниця, к.е.н., доцентка Марія САМОФАЛОВА розповіла про досвід наукового супроводу та вектори підтримки аспірантів у їхніх дослідницьких кроках.
Як бачимо, прогрес – неминучий там, де є системна робота, відкрите мислення і спільнота, яка підтримує розвиток. Саме так працює ІЕМ. І саме тому наука тут – не просто частина навчального процесу, а жива, цілісна і перспективна траєкторія.

