Повернення після практики: новий рівень свідомості та відповідальності

Практика — це не просто частина освітнього процесу. Це випробування, відкриття, виклик і величезний крок уперед. І ось наші здобувачі освіти повернулися після проходження практики – не просто з новими знаннями, а з новим поглядом на свою професію.

🔸
Вони стали більш свідомими, бо на власному досвіді відчули, як працюють отримані теоретичні знання в реальних умовах.

🔸
Вони стали відповідальнішими, адже зрозуміли, що кожне їхнє рішення і дія мають значення.

🔸
Вони стали експертами у своїй сфері, адже змогли не лише навчатися, а й діяти, спілкуватися з професіоналами та вдосконалювати свої навички.

Але що найважливіше – ми безмежно пишаємося їхніми здобутками!

Цьогоріч здобувачі не просто виконали завдання практики – вони вразили результатами й рівнем підготовки, сформували потужний імідж ІЕМ в робочому середовищі, повернулися з рекордною кількістю листів-подяк на адресу Університету та всього педагогічного колективу!

Тож, другий семестр розпочинається з нової точки – з впевненістю, що попереду ще більше можливостей і звершень! Прямуємо до нових висот разом!