Презентування досліджень на Всеукраїнській конференції

 

Майбутні маркетологи не чекають свого часу — вони створюють його вже сьогодні!

Здобувачки освіти спеціальності «Маркетинг» взяли участь у ІІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Стратегії, інновації, проблеми підприємництва, торгівлі та маркетингу», що відбулася на базі Ірпінського фахового коледжу НУБіП України.

Під час пленарного засідання студентки представили власні дослідження у очному форматі, презентувавши актуальні теми сучасного маркетингу. Виступи були впевненими, змістовними та продемонстрували серйозний професійний підхід, привернувши увагу учасників конференції з різних закладів освіти.

Такі події — це більше, ніж наукові виступи! Це простір для ідей, професійного зростання та перших кроків у формуванні нової генерації маркетологів, які вже сьогодні активно включаються у розвиток сучасного маркетингу!