Попри зимовий морозець і лапатий сніжок, душа профорієнтаційної команди Університету “Україна” була щедро зігріта і сповнена теплом від дружньої зустрічі з випускниками 9-х та 11-го класів Вишнівського ліцею №2 Вишневської міської ради Бучанського району Київської області!
Доцентка кафедри управління та адміністрування ІЕМ Ірина КУТЛІНА ознайомила учнівську молодь з сучасними можливостями Університету “Україна”: напрямами підготовки, практичною складовою навчання, широкими можливостями працевлаштування випускників і студентства, а також про надзвичайно цікаві роки життя у великій університетській родині.
Щиро дякуємо директорці ліцею Тетяні ПАШИНСЬКІЙ, заступницям Світлані МОСКАЛЬЧУК і Тетяні БОЙКО за гостинний прийом! А нашим майбутнім студентам – за допитливість, активність і дружню атмосферу.
Ця зустріч – лише початок захопливої співпраці! Попереду ще багато цікавого, тож рушаймо до нових знань разом!









