Приємний візит з Софіївсько-Борщагівського ліцею

Велике Свято Благовіщення!!! Це Світле Свято несе нам Благу Вість про Перемогу України!!!
Цей день подарував не тільки чудову сонячну погоду, нагадавши нам про Весну, але й неймовірні враження!
В рамках Тижня Гостинності сьогодні в Інституті економіки та менеджменту Університету «Україна» знову гості – це старшокласники Софіївсько-Борщагівського ліцею Борщагівської сільської ради Бучанського району Київської області.
Зустрілися з гостями біля автобусу, гуляли університетськими стежками, відвідали площу Знань, слухали розповідь директора Інституту Світлани НЕСТЕРЕНКО про спеціальності, за якими можна навчатись в Університеті, розбирались в особливостях Вступної кампанії 2023, вчились бути відповідальними споживачами і навіть приміряли на себе роль експерта морозива, дегустували і оцінювали якість пломбіру. А якими ж чудовими помічниками і асистентами виявились наші гості під час проведення майстер-класу «Сенсорна оцінка якості морозива»: і водичку та хлібчик розносили всім учасникам, і морозиво в стаканчики накладали, і маркування читали, і думками обмінювались, і балові оцінки зразкам морозива виставляли, і про Закон про захист прав споживачів говорили……
А по закінченні майстер-класу всі ми зібрались на чайну хвилинку з цукерками і печивом і обговорювали питання, які наразі цікаві для учнівської молоді, з зацікавленістю слухали школярі розповідь нашої студентки Юлічки Попович про її досвід навчання в Університеті.
Кожному нашому гостю про відвідини Інституту економіки та менеджменту нагадуватимуть маленькі сюрпризи – Подяки за участь у Днях Гостинності.
Дуже не хотілось ані нам ані нашим гостям розставатись: слова вдячності, розчуленість, обійми, фото на згадку, проводжання до автобуса….
Спілкування з неймовірно прекрасною учнівською молоддю розчулило і, разом з тим, надихнуло нас на створення нового спільного проєкту! Якого саме? Поки що це таємниця, про яку повідомимо згодом!
Дякуємо вам, любі старшокласники, що прийняли наше запрошення і приїхали до нас в гості!
Щирі слова вдячності директору Софіївсько-Борщагівського ліцею Оксані ПУШЕНКО та заступнику директора з виховної роботи Катерині САЛЬВА за організовану поїздку школярів в наш Університет «Україна»!
І, звичайно ж, величезна подяка натхненникам та ініціаторам організації Тижня Гостинності в Інституті економіки та менеджменту Університету «Україна» – керівництву Управління освіти, культури, молоді та спорту Борщагівської сільської ради Бучанського району Київської області – Ларисі Лахтадир, Галині Калабуліній та Анатолію Драчуку!