Привітання директора ІЕМ з Різдвом Христовим

 


 

Шановні здобувачі освіти, колеги та партнери!

 

Щиро вітаю вас зі світлим і радісним святом Різдва Христового!

 

Різдво — це час глибоких духовних роздумів, оновлення й утвердження вічних цінностей, що є основою людяності: любові до ближнього, милосердя, взаємної поваги та відповідальності. Це свято нагадує нам про важливість єдності, довіри й спільної праці заради спільного блага.

 

Нехай різдвяні дні наповнять ваші серця спокоєм і надією, додадуть сил, мудрості та натхнення для професійного й особистого зростання. Бажаю кожному з вас міцного здоров’я, душевної рівноваги, родинного тепла та впевненості у завтрашньому дні.

 

Переконана, що завдяки нашій спільній відповідальній праці, відданості справі освіти та взаємній підтримці ми й надалі досягатимемо значущих результатів, зберігаючи високі моральні орієнтири й академічні цінності!

 

Нехай Різдво Христове стане для всіх нас джерелом світла, добра й миру, а прийдешній час принесе нові можливості для розвитку, порозуміння та добрих справ!

 

З глибокою повагою

Директор Інституту економіки та менеджменту

д.е.н., професор Нестеренко Світлана Сергіївна