Привітання директора ІЕМ з Великоднем

Шановні колеги! Дорогі здобувачі освіти!

Сьогодні ми святкуємо Воскресіння Христове — день, який нагадує нам, що життя завжди перемагає! У часи випробувань це свято набуває особливого змісту, стаючи символом нашої незламності, сили духу та непохитної віри в краще майбутнє!

Нехай благодатне світло Великодня завітає у кожну оселю, принесе спокій у кожне серце та додасть сил для великих звершень! Нехай єдність нашої академічної родини міцніє, а любов до знань та одне до одного лише зростає!

Бажаємо всім миру, Божої опіки та непохитної віри! Віримо в Україну, віримо у кожного з вас!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!