Об’єднання зусиль задля побудови інклюзивного суспільства – головний підсумок сьогоднішньої зустрічі директорки ІЕМ Світлани НЕСТЕРЕНКО та директорки Інклюзивно-ресурсного центру №1 Голосіївського району м.Києва Ірини БІЛЕЦЬКОЇ.
У межах підписаної угоди про співпрацю між Університетом «Україна» та Інклюзивно-ресурсним центром № 1 Голосіївського району міста Києва ми створюємо нові можливості для:
-
професійного навчання молоді, зокрема для дітей з особливими освітніми потребами;
-
розширення доступу до сучасних освітніх програм і ресурсів;
-
розвитку спільних проєктів на перетині освіти, бізнесу та соціальної адаптації.
Як зазначила Світлана НЕСТЕРЕНКО: «Ми переконані, що тільки об’єднавши зусилля, можна побудувати суспільство рівних можливостей, де кожен матиме шанс реалізувати свій потенціал».
Знаємо, що дана ініціатива стане важливим кроком до створення інклюзивного середовища, що сприятиме успішній інтеграції молоді у професійне життя.

