Розвиваємо партнерські відносини з Київським професійним коледжем «СИНЕРГІЯ»

31 січня у складі групи викладачів Університету «Україна» доцент Інституту економіки та менеджменту Ірина КУТЛІНА відвідала Київський професійний коледж «Синергія» з профорієнтаційними заходами.

Директор коледжу Георгій АЛЕКСЕНКО ознайомив гостей з досягненнями закладу в питаннях підготовки кваліфікованих робітників та фахових молодших бакалаврів, з захопленням розповів про наявні зв`язки з зарубіжними компаніями та вектор на інноваційність здійснюваної практичної підготовки здобувачів. Весь освітній простір коледжу: сучасні аудиторії, майстерні, лабораторії, бібліотека – справляють враження і дійсно надихають!

Проте найбільшою окрасою коледжу “СИНЕРГІЯ” є студенська молодь! Спілкування з вихованцями закладу було щирим, теплим і змістовним. Юнацтво коледжу активно цікавилося спеціальностями нашого університету, можливостями навчання та кар’єрними перспективами.

І ось результат – домовленість про проведення професійно орієнтованих майстер-класів, тренінгів та інтерактивних заходів для здобувачів спеціальностей «Підприємництво та торгівля» і «Адміністратор. Агент з постачання»!

Щиро вдячні директору коледжу Георгію АЛЕКСЕНКО, заступнику директора Віті ЧЕРВЯК, всім викладачам і студентам коледжу за гостинність, зацікавленість у співпраці та море позитивних емоцій!