Співпраця з закладом загальної середньої освіти №166 м. Києва

Вже декілька років поспіль Інститут економіки та менеджменту Університету «Україна» успішно співпрацює з закладом загальної середньої освіти №166 м. Києва. Спільними зусиллями створено профільні класи з економіки та фінансової грамотності, в яких викладачі Інституту, маючи великий досвід, здійснюють навчання учнів старших класів у цій важливій для нашої країни царині.

18 листопада 2022 р. на запрошення старшокласників і керівництва школи викладачі і студенти Інституту провели в закладі майстер-клас з органолептичної оцінки чіпсів і соків яблучних для учнів 10-х і 11-х класів, які вперше відчули себе в ролі експертів, заповнювали дегустаційні листочки, ставили балові оцінки представленим зразкам, висловлювали свою думку. Ми разом активно обговорили питання безпеки окремих груп продовольчих товарів, соціально відповідального споживання таких товарів і домовились про наші подальші зустрічі.

Любі наші старшокласники! Наступний майстер-клас проведемо в аудиторіях Університету «Україна»! З нетерпінням чекаємо на вас!

Щиро вдячні директору школи Світлані Олексіївні, заступнику директора Наталії Володимирівні, педагогічному колективу за запрошення та створення чудової творчої атмосфери!

Всім нам Перемоги і Миру!!!