Світлана Нестеренко привітала випускників із Святом останнього дзвоника

 

Кінець травня – це не просто дата в календарі. Це момент, коли мрії починають набувати форми, а юність готується зробити свій перший великий крок у доросле життя.

Саме в такий хвилюючий день директорка ІЕМ Світлана НЕСТЕРЕНКО мала за честь від імені Університету «Україна» долучитися до святкування останнього дзвоника одразу в трьох закладах:

  • Бородянський академічний ліцей
  • Литовсько-український ліцей №1
  • Ліцей №2 міста Гостомель.

Зі щирою посмішкою та теплими словами підтримки Світлана Сергіївна звернулася до випускників, наголошуючи, що кожен з них – це майбутній лідер, творець змін, фундатор сильної й прогресивної України:

“Сьогодні ви стоїте на старті великої життєвої дороги. І я вірю: кожен із вас зможе змінити світ на краще. Довіряйте собі, відкривайте нові горизонти — а ми завжди будемо поруч, підтримуючи ваш розвиток та мрію!” — підсумувала Світлана НЕСТЕРЕНКО.

Ми переконані: свято останнього дзвоника — це не про прощання, а про новий початок. ІЕМ щасливий бути частиною цього старту!

В добру путь, випускники 2025!