Інститут економіки та менеджменту Університету «Україна» продовжує надихати молодь і ділитися найціннішим — знаннями та вірою в себе.
Цього разу шлях привів нас у серце Хмельниччини — до чудових, розумних і амбітних школярів Білогірського ліцею ім. І.О. Ткачука, Залузького ліцею та Гулівецького ліцею.
10 випускних класів, сотні щирих усмішок, безліч запитань – саме так пройшли наші профорієнтаційні зустрічі з ліцеїстами.
Говорили про мрії, перспективи, нові можливості та виклики сучасного світу. Розповіли про умови вступу до Університету «Україна», поділились реальними історіями наших студентів, окреслили напрямки, які сьогодні є особливо затребуваними на ринку праці. Ми відповідали на все! І відчули — очі молоді горять в передчутті змін, думки працюють, а серця відкриті для нового.
Особлива подяка класним керівникам, які активно долучились до організації зустрічей і вже налаштовані на подальшу співпрацю. Ми впевнені: разом зможемо ще більше!
Білогір’я, Гулівці, Залужжя — дякуємо за теплий прийом, відкритість та натхненні розмови! Чекаємо на вас в Києві!
З любов’ю до кожного учня —
ІЕМ Університету «Україна»

