Творчий вечір українського романсу «Кохання віри не втрачає»

Відвідала чудовий творчий вечір українського романсу «Кохання віри не втрачає» народної артистки України, кандидата наук з державного управління, доцента Інституту економіки і менеджменту Університету «Україна» Світлани МИРВОДИ.

Манера виконання романсів у поєднанні з грою на бандурі зачаровувала, вражаючи яскравістю, глибиною почуттів, своєрідним звуком. Кожен романс починався із захоплюючої та змістовної розповіді, його історії.

Цей вечір був незвичайним із численних виступів Світлани у супроводі скрипаля Тимофія Мирводи, народного артиста України Мар’яна Гаденка, народного артиста України Олександра Василенка, соліста Оперної судії Музичної академії України, лауреата багатьох конкурсів Маркіяна Свято, Академічного оркестру народної та популярної музики Українського радіо, який звучить неймовірно під керівництвом головного диригента Михайла Пікульського.

Прийшли підтримати Світлану родина, близькі друзі, АРТ десант – волонтери, з якими вона їздить підтримувати хлопців в АТО, актриси, співачки, співробітники Університету «Україна».

Враження неймовірні!

 

Ірина Таланчук