Угода про співпрацю в освітній сфері між Бишівською Громадою і Університетом

Нарешті дочекались! 17 лютого 2023 р. Університет «Україна» Інститут економіки та менеджменту зустрічав дорогих і довгоочікуваних гостей – старшокласників з Бишівської Громади! 30 школярів і два вчителі, що супроводжували учнів! І це попри складну ситуацію в країні!

Невеличкий майстер-клас «Сенсорна оцінка і дегустація чіпсів», ознайомлення з передовими ІТ-технологіями, екскурсія в Українсько-Корейський центр, Центр реабілітації, зустріч з директорами Інститутів Базової структури Університету. Три години наших гостей в Університеті – це начебто багато, але так мало!

Які спеціальності обрати, як реалізувати свої мрії і сподівання, як зростати в майбутньому кар`єрними сходами, як не помилитись у виборі професії та багато інших питань! Про все це дуже докладно розповідали школярам керівники Інститутів та коледжу «Освіта». На жаль, не встигли провести другу частину майстер-класу з оцінки якості соків та затишно посидіти за чашечкою чаю на «Чайній хвилинці», бо завадила повітряна тривога.

Прощаючись з нашими дорогими гостями, домовились про наступні зустрічі, про проведення конкурсів та брейн-рингів між старшокласниками Бишівської громади та учнями інших закладів загальної середньої освіти, про майстер-класи і тренінги щодо споживчих знань!

Щиро дякуємо начальнику відділу освіти, молоді та спорту, туризму, культури та релігій  Бишівської ОТГ Тарнавському Володимиру Миколайовичу за ініціювання і організацію екскурсії старшокласників в Університет «Україна»!

Дуже вдячні батькам учнів, які дали згоду на поїздку своїх дітей до Києва в цей нелегкий час!

Особлива вдячність керівникам закладів загальної освіти Бишівської Громади, які погодились відпустити учнів з уроків!

І, звичайно ж, величезне «Дякуємо» учням 9-11-х класів, які завітали до нашого Університету на «День відкритих дверей»! Ви – неймовірні, чудові! Ми вже сумуємо за вами і чекаємо на нові зустрічі з вами в рамках нових наших спільних заходів! Обіцяємо, що ці заходи будуть цікавими і корисними!

І наостанок – ще один чудовий подарунок від Бишівської ОТГ – підписана Головою Громади Рознаєм Іваном Юрійовичем Угода про співпрацю в освітній сфері між Громадою і Університетом! Дякуємо щиро Вам, пане Юрію, за надану можливість нашої співпраці!