Університет «Україна»: підсумки та перспективи

В Університеті «Україна» відбулась Конференція трудового колективу, яка засвідчила впевнений поступ закладу в подоланні викликів часу.

З доповіддю «Про підсумки роботи колективу Університету «Україна» у 2024/2025 н.р. та завданнями на 2025/2026 н.р. виступила проректорка з адміністративно- кадрової роботи, кандидатка юридичних наук, доцентка Ірина Володимирівна Таланчук, закцентувавши увагу делегатів конференції, що попередній навчальний рік став періодом випробувань, але водночас і нових звершень.

Як результат, маємо:

  • освітні можливості навчання – розширено;
  • міжнародна співпраця- масштабується;
  • впроваджуються сучасні освітні програми.

Незважаючи на складні умови воєнного стану, освітній процес тривав стабільно — із використанням інноваційних методів та активною участю здобувачів освіти і викладачів.

Директорка Інституту економіки та менеджменту, докторка економічних наук, професорка, Світлана Сергіївна Нестеренко в обговорені зазначила, що “інвестуючи в людський капітал – ми інвестуємо в майбутнє”.

Наукові здобутки, активність у грантовій діяльності та розвиток патентної роботи вкотре підтвердили також високий потенціал науково-педагогічного колективу Університету.

Разом ми продовжуємо доводити, що навіть у найскладніші часи можна зростати, підтримувати одне одного та впевнено рухатися вперед!

Сила знань — сила України!