ВЧЕНА РАДА ІЕМ: ПІДСУМКИ СЕМЕСТРУ, ДОСЯГНЕННЯ, ПЛАНИ

Засідання Вченої ради Інституту, що відбулося 24 грудня в дистанційному форматі, стало справді святковою та натхненною подією. Адже всі зусилля науково-педагогічного колективу та студентства протягом першого семестру дали значні підстави для гордості й високої позитивної оцінки діяльності ІЕМ.

Під час зустрічі були обговорені ключові аспекти діяльності Інституту: організаційна, профорієнтаційна, методична, наукова та кадрова складові. Також визначено пріоритети й закладено основи для нових звершень.

Ми пишаємося кожною ініціативою, реалізованою впродовж цього семестру, злагодженою командною роботою та особистими успіхами кожного члена колективу ІЕМ!

Ми – єдині, а отже здатні досягти будь-якої мети! Найцікавіше попереду.