26 грудня в онлайн і офлайн режимі відбулося традиційне перед завершенням календарного року засідання Вченої ради Університету “Україна”.
Учасники обговорили підсумки роботи колективу щодо набору контингенту, наукової та міжнародної діяльності, розширення партнерських зв’язків і успішну реалізацію новітніх іміджевих проєктів.
Директорка ІЕМ, докторка економічних наук, професорка Світлана НЕСТЕРЕНКО поділилася з колегами досвідом Інституту щодо імплементації розширеного формату організації наукових заходів, присвячених економічній інклюзії, із залученням широкого кола учнівської молоді.
Щиро дякуємо колегам за плідну роботу! Переконані, що індивідуальний досвід може стати основою спільного успіху! Разом творимо майбутнє!

