Весна в Університеті відчувається зовсім інакше, ніж будь-де!
Вона приносить світло, тепло і віру в те, що попереду — ще більше можливостей, ідей та звершень!
Це не просто зміна пори року — це час особливої енергії та руху вперед!
Це час, коли ще сильніше відчувається наша єдність, підтримка одне одного та гордість за те, що ми є частиною великої спільноти, яка щодня створює майбутнє!
Наш Університет “Україна” — це місце сили, таланту й натхнення.
Нехай ця весна подарує всій нашій університетській спільноті нову енергію, сміливі мрії та ще більше приводів пишатися тим, що ми разом.
Бо справжня сила — у знаннях, єдності та любові до нашої Альма-матер!

