Виїзна Q&A сесія у Ворзельському ліцеї №10

 

 

Профорієнтаційна делегація ІЕМ продовжує розширювати обізнаність учнівської молоді щодо умов вступу до закладів вищої освіти у 2025 році.

Зокрема 7 квітня 2025 року відбулася виїзна профорієнтаційна сесія у новій партнерській установі — Ворзельському ліцеї №10 Бучанської міської ради Київської області.

У форматі Q&A-сесії здобувачі освіти отримали вичерпні відповіді на запитання щодо:

  • форм навчання;
  • умов оплати;
  • переліку спеціальностей;
  • особливостей вступної кампанії та можливостей навчання в Університеті «Україна».

Для кращого ознайомлення з інформацією учасникам було надано роздаткові матеріали з актуальною інформацією про Університет і освітні програми.

Дякуємо адміністрації ліцею за відкритість до співпраці та зацікавленість у якісній профорієнтації учнівської молоді!