Виїзний День профорієнтації

У О. Генрі є коротке оповідання «Дороги, які ми обираємо»…

А які шляхи обирає сьогодні учнівська молодь, вступаючи у доросле життя? Хто впливає на їхній вибір? Хто допомагає впевнитись у тому, що саме ця дорога приведе їх до самореалізації, побудови кар`єри, зробить кожен їхній майбутній робочий день радісним, а не рутинним і одноманітним? Чи не забагато запитань? Думаю, що їх навіть замало!

17 травня 2023 року заступник директора з профорієнтаційної роботи Інституту економіки та менеджменту Університету «Україна» Ірина Кутліна і завідувач кафедри управління та адміністрування Ростислав ДУБАС на запрошення управління освіти, молоді та спорту Березанської міської ради Київської області відвідали ліцеї м. Березань з профорієнтаційними заходами.

Зустрілись із старшокласниками ліцеїв, презентували Університет «Україна» та його унікальність, зосередились на спеціальностях, які в повоєнний час будуть найбільш затребуваними, акцентували увагу майбутніх абітурієнтів на умовах Вступу-2023. Особливу увагу звернули на можливість навчання у Фаховому коледжі «Освіта», відповіли на запитання, які найбільше цікавили школярів.

Атмосфера спілкування була неймовірно душевною! І це залежало не тільки від чудових учнів, але й від теплоти сердець директорів та педагогічних колективів ліцеїв. Нас приймали як бажаних гостей, як друзів, як партнерів!

Найщиріша вдячність начальнику Управління освіти Оксані ЗАГОРУЛЬКО та  головному спеціалісту відділу освіти Майї ДЕМЕНСЬКІЙ, директорам ліцеїв Ользі Ігнатій, Аллі ЗАБРОЦЬКІЙ, Любові ДЕГТЯРЬОВІЙ, Лідії Полтавець! Розпочинаємо тісну співпрацю в освітній галузі!