Виробнича нарада ІЕМ

Сьогодні в Інституті економіки та менеджменту відбулась чергова виробнича нарада за участю керівництва та співробітників навчально-виховного підрозділу.

Обмін думками та ідеями, моніторинг звітів і напрацювань, обговорення Правил прийому до закладу вищої освіти Університет «Україна» на 2025 рік, оперативне визначення кроків для реалізації планових цілей ІЕМ – усе це є невід’ємною частиною роботи нашої команди та запорукою успіху для всіх учасників освітнього процесу в Університеті «Україна».

Ключовими рішеннями зустрічі стали:

  • Підготовка до наукових конференцій та публікація досліджень;
  • План профорієнтаційних заходів на квітень;
  • Оптимізація внутрішніх процесів та підвищення ефективності роботи.

Дякуємо всім учасникам за активну дискусію та конструктивні пропозиції! Разом до нових досягнень!