Зустріч з учнями 11-х класів Бучанського ліцею №4

“Чим більше знаєш, тим більше можеш”

(філософ Е.Абу)

4 березня 2024 року доцент Інституту економіки та менеджменту Університету «Україна» Марія Самофалова зустрілась з учнями 11-х класів Бучанського ліцею №4, яких ознайомила з Університетом, його освітньою місією, спеціальностями, умовами вступу і навчання.

В кожному 11-ому класі Марія Самофалова розповіла старшокласникам про переваги навчання в Університеті «Україна», зокрема: про програми подвійного диплому, студентське дозвілля, можливість отримання президентських та директорських стипендій протягом навчального процесу, оплати освітніх послуг та діючих знижок протягом навчання.




Разом з учнями жваво обговорили питання їхнього бачення майбутнього, вибору такої спеціальності, яка найбільше їм до душі, активно поспілкувались щодо необхідності фахівців певних галузей в умовах відродження нашої країни по завершенні війни.



Прослухавши повну інформацію про Університет «Україна», школярі активно задавали питання щодо інститутів та їх спеціальностей, можливості отримання подвійних дипломів, підтримки абітурієнтів з особливими освітніми потребами. Найактивніші з них отримали в якості інформаційного подарунку брендований шоколад із спеціальним QR-кодом, який надає швидкий доступ до сайту Університету «Україна» і полегшує пошук інформації про нього.





Результативним завершенням профорієнтаційної роботи стало успішне підписання угоди про співпрацю в освітній сфері між Бучанським ліцеєм №4 та Університетом «Україна».

Коло наших друзів і партнерів серед закладів загальної середньої освіти невпинно збільшується! І це не може не радувати!


Щиро дякуємо директору Бучанського ліцею №4 Аллі Літкевич та заступнику директора з виховної роботи Ірині Ващенко за можливість донести важливу інформацію до старшокласників та сприяти розповсюдженню місії нашого Університету «Україна».

Слава Україні! Героям Слава!