Звернення директорки ІЕМ з нагоди завершення 2024/2025 навчального року

 

«Любі друзі, колеги, здобувачі та випускники!

Ось і добіг кінця ще один навчальний рік – рік, що залишиться в історії ІЕМ як час трансформації та росту, стрімкого прогресу та амбітних звершень. Він запам’ятається мені силою командного духу й незламністю колективних цілей.

Звісно, не обійшлося без труднощів і певних невдач. Але навіть те, як ми їх здолали, ще раз доводить: ІЕМ – це одна команда, одна родина, одне ДНК Університету “Україна”!

Я дякую своєму колективу – кращій освітянській спільноті нового часу! Ви – мої крила, натхнення, підтримка й розрада. Поважаю всіх, ціную кожного!

Дорогі здобувачі всіх спеціальностей і поколінь! Ви – справжнє серце ІЕМ. Завжди ним були і будете. Ваша довіра і відкритість до нового щодня стимулювали нас, викладачів, рухатися вперед, аби своїми знаннями й досвідом відкривати вам шлях до кар’єрних злетів.

Випускники 2025-го, мої найстійкіші! Ви вже довели всьому світу, що здатні йти до мети, навіть в часи турбулентності. Пишаюсь вами і нагадую: двері ІЕМ завжди відкриті для вас.

Сьогодні ми ставимо крапку в освітньому процесі 2024/2025 навчального року. Аби вже зовсім скоро прийняти до лав ІЕМівців нових героїв – вступників нової генерації. Я з нетерпінням чекаю на знайомство з ними і щиро запрошую в гості!

А з усіма вами, дорогі підписники, ми неодмінно побачимось вже у вересні – з новими силами, масштабними ідеями та ще більшою вірою в наш Інститут і в Україну!»

З глибокою шаною і вдячністю

Світлана НЕСТЕРЕНКО