6 зустрічей + 1 мета = нове майбутнє!

Рівно стільки – 6 навчально-просвітницьких зустрічей провела 9 травня профорієнтаційна бригада ІЕМ у Вишнівському академічному ліцеї №1.

Цього разу команда Інституту економіки та менеджменту у складі доцентки кафедри управління та адміністрування Ірини КУТЛІНОЇ та здобувачки освіти 3 курсу бакалаврату Юлії ПОПОВИЧ наживо провели цікаві й інтерактивні профорієнтаційні сесії для учнів 9-х і 11-х класів закладу.

У невимушеній атмосфері говорили про те, що сьогодні означає бути студентом, як побудувати кар’єру в умовах сучасного світу, з чого починається особистий вибір та лідерство, і навіть торкнулися несподіваної, але важливої теми – що обирає нове покоління: фастфуд чи суперфуд?

Ліцеїсти активно долучалися до обговорення, ставали експертами в аналізі рекламних стратегій, технічними гідами під час інтерактивів, критичними аналітиками споживчих трендів — і просто натхненними учасниками захопливого маркетингового дійства!

Щиро дякуємо за відкритість і теплий прийом:

  • неймовірній УЧНІВСЬКІЙ МОЛОДІ Вишнівського академічного ліцею №1;
  • директору Володимиру ПЛАХОТНЮКУ;
  • заступниці директора Валентині КЛИМАНСЬКІЙ;
  • надзвичайній Ользі СТАСЮК — за натхнення, підтримку і проєктні горизонти на майбутнє!

    Разом зробимо успішне майбутнє ближчим!