Профорієнтація зі змістом та драйвом

 

5 травня профорієнтаційна команда Інституту економіки та менеджменту радо завітали до здобувачів освіти 11 класу Бучанської школи №1. Доцентка кафедри управління та адміністрування Марія САМОФАЛОВА провела насичену й надихаючу зустріч, де школярі познайомилися не лише з можливостями Університету, а й — зі своїми власними схильностями до економічної освіти.

Знайомство з Інститутом економіки та менеджменту, обговорення переваг навчання, актуальних освітніх програм і форматів здобуття освіти стало важливим орієнтиром для тих школярів, хто вже сьогодні задумується про своє професійне майбутнє.

Щоб зробити цю зустріч не лише пізнавальною, а й динамічною, для учасників було організовано низку інтерактивних активностей, зокрема:

  • інтелектуальну гру «Мислитель»;
  • тематичне змагання «Економічні перегони»;
  • конкурс «Споживча лінгвістика»;
  • ребуси та логічні задачі;
  • економічну вікторину.

Такі формати сприяли не лише розвитку критичного мислення й креативності, а й дозволили школярам по-новому поглянути на сучасну освіту як на простір можливостей, аналітики й натхнення.

Щиро дякуємо за підтримку і співпрацю директорці школи Ользі МОХНЕНКО, а також заступниці з навчально-виховної роботи Ірині ФІНЧУК!

Досліджуємо, обираємо, плануємо майбутнє і рухаємось до мети разом!