Якщо у світі й існують справжні агенти інклюзивних змін, то сьогодні вони точно були на зв’язку з Університетом «Україна»
Сповнені гордістю та вдячністю, радо звітуємо: організований Інститутом економіки та менеджменту захід “Бієнале інклюзивних практик» за змістом і масштабом відкрив абсолютно нову сторінку в історії формування безбар’єрного простору!
Нам особливо приємно, що першими гостями події стали дійсно найкращі – представники влади, науковці, прогресивні освітяни, керівники інклюзивно-ресурсних центрів, лідери громадського руху.
До уваги поважноЇ аудиторії керівниця проєкту – д.е.н., професорка Світлана НЕСТЕРЕНКО:
-
представила результати проведених колективом ІЕМ всеукраїнських досліджень та напрацювань з питань інклюзії;
-
окреслила вісім національних стовпів економічної інклюзії та їх вплив на розвиток держави;
-
висвітлила багаторічну роль Університету «Україна» у формуванні безбар’єрного освітнього й суспільного простору;
-
запропонувала мапу спільних кроків для підсилення національної інклюзивної політики та прискорення позитивних змін.
Сьогодні ІЕМ вдалося не лише презентувати плоди роботи спільноти однодумців, а й надихнути колег на нові звершення – на системні дії, особисті трансформації та проактивну участь кожного у творенні інклюзивної економіки майбутнього.
Тож, Бієнале інклюзивних практик не лише став яскравою стартовою подією в межах проведення ХХV Міжнародної науково-практичної конференції «Інклюзивне освітнє середовище: проблеми, перспективи та кращі практики», але й першим в країні науково-мистецьким простором з інклюзивного просвітництва.
Далі – більше!






