
21 червня 2016 року студенти-бакалаври заочної форми навчання Інституту економіки та менеджменту успішно склали державний іспит!!! Щирі вітання!!!

21 червня 2016 року студенти-бакалаври заочної форми навчання Інституту економіки та менеджменту успішно склали державний іспит!!! Щирі вітання!!!