Студентка Університету «Україна» Марія Лафіна успішно дебютувала на Паралімпіаді у Ріо

Університет «Україна» славиться не лише здобутками у сфері освіти та культури, а і спорту. Випускники та студенти цього вищого навчального закладу мають великі успіхи у спорті, вдало представляють Україну на міжнародних змаганнях, зокрема – на Паралімпійських іграх.

Марія Лафіна – студентка 5 курсу Інституту економіки та менеджменту, спеціальність «Облік і аудит».

Професійні тренування Марія розпочала із 12 років, нині – Майстер спорту України міжнародного класу. Має у своєму активі два «золота» та три «бронзи» за результатами чемпіонату Європи з плавання (2014 р.), срібну медаль чемпіонату світу (2015 р.), срібну медаль XV літніх Паралімпійських ігор у Ріо-Де-Жанейро (Бразилія).

Паралімпіада у Ріо стала для Марії дебютом. І одразу – нагорода! Срібна медаль за результатами змагань із плавання – 50 м брас (клас SB3, час – 1:01.92).

Але не лише спортом цікавиться Марія. Так, дівчина брала участь в одному з телепроектів, знімалася в епізоді одного українського фільму, планує відвідувати курси ораторської майстерності та сценічного мовлення – такими планами дівчина поділилася в одному з інтерв’ю.

Вітаємо Марію та бажаємо їй подальших спортивних та життєвих успіхів!

 

Світлана Патра, журналіст Імідж-центру Університету «Україна»,

за матеріалами засобів масової інформації,

світлини – зі сторінки Марії Лафіної на Фейсбук